Opel umożliwia swoim użytkownikom aż 150 wariantów fabrycznych tak, aby każdy mógł dostosować auto do swoich własnych potrzeb. Warianty można dowolnie modyfikować, dobierając niezbędne dla siebie opcje. Movano można skonfigurować tak, aby przestrzeń ładunkowa posiadała wyjątkowo użyteczne wymiary: 4,38 m długości i 2,14 m wysokości.
Opel Movano w wersji Furgon L3H2, który nasza redakcja miała okazję przetestować, wyposażony został w silnik diesla o pojemności 2299 cm3. W tej konfiguracji pojazd generuje moc 180 KM. W aucie znalazła się również 6-biegowa manualna skrzynia biegów. To połączenie sprawia, że pojazd jest naprawdę dynamiczny, a jego prowadzenie jest wygodne i intuicyjne do tego stopnia, iż praktycznie zapomina się, że mamy do czynienia z ponad 6-metrowym samochodem dostawczym. Prowadząc testowane Movano mieliśmy także do dyspozycji wiele udogodnień wspomagających poruszanie się na drodze. Najnowsza odsłona pojazdu obejmuje pakiet wielu dodatków, zaczynając od czujników czy kamery cofania, przez czujniki martwego pola i tryb EKO, kończąc na układzie bocznego wykrywania wiatru. Są to elementy, które nie tylko poprawiają komfort jazdy, ale także bezpośrednio wpływają na jej bezpieczeństwo. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby pojazd używany do codziennej pracy był wyposażony w tego typu rozwiązania. Technicy z fabryki Opla skonstruowali auto w oparciu o te przesłanki, dlatego podczas konfiguracji Movano każdy z użytkowników może skorzystać z tych najnowszych technologii.
Biorąc pod uwagę, że Movano Furgon L3H2 został stworzony z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą warto zauważyć, że Opel bardzo praktycznie zaprojektował przestrzeń załadunkową. Użytkownik ma do dyspozycji szerokie tylne drzwi, umożliwiające bezproblemowe włożenie do środka europalety. Producent zadbał również o różnego rodzaju zabezpieczenia zapobiegające przesuwaniu się towaru wewnątrz samochodu. Udogodnienie to można odpowiednio spersonalizować na własne potrzeby. We wnętrzu kabiny testowanego modelu do dyspozycji są dwa wygodne miejsca dla pasażerów, a także spora ilość schowków i miejsc na przechowywanie np. laptopa. Opcjonalnie można wybrać ich aż 22, co w sumie daje pojemność do 104 litrów. Schowki i wnętrze kabiny zostały zaprojektowane w sposób ergonomiczny, kierowca ma łatwy dostęp do miejsc użytkowych podczas jazdy. Dodatkowym atutem auta jest nowoczesny komputer pokładowy, który komunikuje kierowcę o najwązniejszych informacjach. Opcjonalnie można wyposażyć samochód w nawigację. Testowany model posiadał również system Bluetooth, który pozwala na sparowanie smartphona z radiem i obsługę multimediów.
Opel Movano jest idealną propozycją dla przedsiębiorców poszukujących niezawodnego auta, które prowadzi się z niezwykłą łatwością. Pojazd został zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania klienta, który pragnie przewozić duże gabaryty, zachowując przy tym komfort.
Michał Pańczyktagi: Opel Movano Furgon L3H2 , motoryzacja , auto , transport , sklep , handel , hurt , detal ,
W listopadzie 2024 r. całkowita wartość sprzedaży w...
ALDI kontynuuje dynamiczną ekspansję na polskim rynku...
Najwięcej konsumentów chce kupić podarunki dla 4-5 osób –...
Przedsiębiorcy domagają się konsultowania nowych przepisów...
Może objąć technologie pochłaniania CO2...
Zrównoważona produkcja i zabezpieczenie żywności dla...
Prognozy na najbliższe miesiące są zróżnicowane, a...
Już ponad 38% dorosłych Polaków słyszało o tym, że ktoś...